| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ta opilá mi teda vadila příšerně, na druhou stranu jsem zaznamenala od té druhé povzdech něco jako, jak se má úžasně s tím svým. On byl gembler, možná zcizil a prohrál peníze, které možná ukradl, je nemakačenko, ona skáče v práci i doma, je servaná jak borůvka a pak si libuje, jak má krásný život a jak je to stmelilo a jak manžela miluje? Já spíš očekávala, že řekne - no, zjistila jsem, že jiný muž může doma pracovat a ještě mít práci pro peníze a tak mě to přestalo bavit a řekni, kdy v tomto ohledu přiložíš ruku k dílu a přestaneš se vymlouvat na to, že tě žádná práce nebaví. To mě nezajímá.
A ona si libuje, jaký to má s manželem úžasný.
Ta opilá Gábina - no jak o ní ten soused mluvil, šílený. A že ty děti mlčely - kolik toho musely vyslechnout na adresu ožralý mámy.
Já bych ji vyhodila z bytu a pokud by to nešlo, tak rozhodně by lítaly flašky, ať se třeba potento. Jenže on - gembler - měl teda dost másla na hlavě, takže jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.