| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem, sice nemáme domácí školu, ale určitě tady někdo bude mít nějaké dobré nápady:-), hledám nějaké tipy na zábavné a nenásilné procvičování čtení a psaní přes prázdniny...syn hodně nerad čte nahlas (i když číst umí dobře), čte bez problémů v podstatě jenom mně, i ve škole s tím má trochu problém (naštěstí paní učitelka ne~;) ), takže před jinými lidmi čte nahlas jen v případě, že si to jakoby vlastně neuvědomí - někde přečte nějaký nápis apod...a psaní mu jde taky pěkně, jen jsem chtěla, aby si to přes léto sem tam připomněl a procvičil, ale nechci ho nutit sedět nad písankou...i když on si ji někdy bere i dobrovolně a rád sám od sebe....Máte někdo nějaké nápady? Letos už aspoň bude sám psát pohledy z dovolené, loni se ještě jen podepisoval tiskacím...často jsem někde četla rady, nechat psát děti třeba nákupní seznam, ale moc často zase nenakupujeme a když už, tak je to hooodně dlouhý seznam na velký nákup a hádám, že tak v půlce by šel od toho~;)....s matematikou problém nemáme, tu si procvičuje rád sám od sebe, už mě donutil koupit mu pracovní sešity pro další třídu a počítám, že přes léto bude chtít ještě další...takže matiku neřeším:-). Díky moc za nápady - na procvičování logopedie a ostatních věcí jsem vždycky nějaké nápady měla, ale teď mě toho moc nenapadá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.