| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Právě ten dokument z GB byl pro mě naprosto odstrašující případ zvláště pro ty,který si myslí,jak to tam není super a "fon".Odstrašující tam toho bylo hned o víc - chtěla bych vidět naše lidi,jak by nadšeně bydleli v takových kukaních,pak jak tam ta mladá vzala kočár,nevzhlednou hadru přes sebe a jela na trh prodávat loutky a hrůzy ze dřeeva,čemuž nadneseně říkali domeček - byl to výjev na té ulici,jak ze začátku min.století,jak vezla tn kčár a oblečená byla,no hrozně.No to se k nám zas přihrnu socky - nebylo z toho vůbec zřejmé,čím vlastně se ten ml.anglličan živí,asi fakt je tak naivní a myslí si,že se uživí z těch hrozných bebech,co ta mladá jela prodat na tržiště.A určitě i očítají se solidárním soc.systémem.

Já si je podle jmen ty maminy ještě nepamatuju,jsem zvědavá,jak to dá ta ml.doktorka v těch neuvěřitelných čudech,ted je jí ještě hej,jezd tam jen před víkend~t~.

Ta co čeká dvojčata v domku na kuří nožce - jasný dalšíí příípad pro soc.dávky v buducnu,fakt nechápu a neumím si představit být tak smadá stak starým chlapem a ještě k tomu chudým jak kosteln myš~a~

No a ta poslední,měla snad velké štěstí na chlapa,který snad všechny ty kluky bude schpen hodit do lajny,aby z nich nevyrostli jen sígři;k čemuž by při výchově evidentně slabou matkkou došlo;ten mi byl takovej sympatickej,na nic si nehrál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.