| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když mně moje matka chtěla v témže věku jakýsi výlet zakázat, že má předtuchu vlakového neštěstí, tak jsem jí pubertálně nevybíravě poslala kamsi.

Zhysterčila se solidně (nikdy předtím předtuchy nevytahovala, brala jsem to jako další prudu), zapřísahala mě, ať vlezu do "bezpečného vagonu", šílela i jinak...

No, vlak tehdy výjimečně jel přesně podle jízdního řádu, a ani v celé širé vlasti nehlásili za ten den nebo dokonce celý týden jedinou nehodu. To bych se jí fakt poděkovala, smrdět tehdy doma kvůli předtuše. Jak vidíš, já jsem tu dodnes (stalo se to asi před 20 lety), už jsem vybourala i auto (bez zranění, předtuchu tehdy nikdo neměl~j~), těším se dost dobrému zdraví a štěstí a před pár dny jsem při jednom riskantním podniku měla kliku jak od blázince. A o moudrosti své matky, předtuchách, kartách apod. si dodnes myslím svoje (Liško sorry~;)).

Tak se zamysli, jestli se chceš taky doživotně u svého puboše ztrapnit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.