| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak my už jsme v Jánkách od pondělí, zatím jsem spokojená. Tomášek chodí do školky, nebo si hraje na pokoji, mám tu pc sebou i zaplacenou tv, nebo chodíme ven, počasí nám zatím moc nepřeje, ale snad se to vylepší. Já tu auto nemám, manžel nás dovezl a zase odjel, stará se o dceru. Přinejhorším si dojdem nakoupit do Svobody n. Úpou. Procedur máme dost, zatím to Tomášek zvládá. S fyzioterapeutem jsem spokojená. Jídlo taky docela jde. Knížek a filmů na shlédnutí mám sebou dost, takže zatím se i já zabavím. Jsem tu s ním na 3 týdny, poslední týden si bere manžel dovolenou a bude tu s ním. Překvapilo mě příjemně, kolik je tu tatínků jako doprovod, a taky hodně chlapů fyzioterapeutů.
Já bohužel na FB nejsem, takže se nepřidám. Ale děkuju, že občas nakouknete.
Mějte se a díky, M.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.