| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Maty tam má zatím jen jednoho kamaráda, ale zaplať PB za něj. ~d~ Jinak přesun do vedlejší třídy jsme už zvažovaly, dokonce jsem na toto téma mluvila s ředitelkou. Ale bohužel nemá místo v té konkrétní, námi vyhlídnuté třídě ~a~ . Nabídla nám místo ve třídě ve vedlejší budově, tam ale nemáme žádnou zkušenost s učitelkami a to je zřejmě klíčová informace, protože u špatné učitelky nemůžou být spokojené ani ty nejhodnější děti...~d~ Chtěly bychom ho dostat do třídy k panu učiteli, do které už teď občas spojují odpoledne, nebo po odchodu naší kamarádky teď dávají i na odpolední spaní a hraní, pokud pí. ředitelka nemá možnost ve třídě suplovat. Ten učitel se mi zdá fakt suprovej, minulý týden jsem si u něj malého vyzvedávala a vůbec se nám nechtělo domů. Byla tam zrovna na návštěvě má kamarádka s malou, tak jsem Matyho poslala ještě mezi děti(byla jsem ve třídě s ním), že si chci chvilku promluvit s tetou. No a pan učitel tam měl asi 5-6 dětí, začali divočit, tak vzal kytaru, sedl si s nimi na koberec a hrál na přání ~:-D zpívali všichni společně, ale děti po řadě vybíraly písničku... pak když už je to omrzelo, vzal knížku, lehli si všichni hlavami k sobě na koberec(včetně učitele) a on jim četl s úžasnou dramatizací pohádku o popleteném pejskovi. Jak na ty chlapy moc netrpím, tak tenhle byl v tu chvíli k sežrání! ~t~ Kamarádka se mezitím rozloučila a s malou odešla, tak jsem říkala polohlasem Matymu, že už půjdeme taky a pan učitel na mne z té země kouknul a povídá " počkejte ještě chvíli než to dočtu, pojďte si k nám sednout" a u toho se usmíval jak Jezule. Tak jsem si tam sedla na koberec a poslouchala pohádku...~d~ najednou jsem si fakt připadala jako vítanej partner učitele, ne jako nevítaný vetřelec...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.