| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Tak si prostě představ, že zavoláš, a objekt ti řekne: "Mařko, nezlob se, ale mně se nestejská." Pokud se ti potom bude stýskat méně, sláva Čtyřem dohodám a mělo cenu volat.
A věř tomu, že dost lidí tenhle první telefon podnikne. Já sama jsem to zažila už na obou koncích drátu, obojí stojí za houby."

Tak ale přece není nikde řečeno, že to zaručeně vyjde a ten člověk zareaguje přesně tak, jak chceš Ty. Vlastně jsem si při tom představila situaci, kdy mám toho člověka ráda a on mě (třeba kamarádka, kterou už jsem dlouho neslyšela, někdo z rodiny), a vůbec by mě nenapadlo aplikovat to na milostnou situaci, až teď, když to píšeš. V takovým případě si neumím dost dobře představit, že tomu dotyčnýmu zavolám a on mě odpálkuje, že nemá zájem.

Pokud jde o milostné vztahy, tak tam je to riziko asi větší, ale není lepší vědět hned, že dotyčnej nemá zájem, když ho nemá? Neříkám, že je to PŘÍJEMNÝ, ale je to život - když o mě někdo nemá zájem, tak ho prostě nemá a nejde s tím dělat nic jinýho, než se s tím smířit a přát mu všechno dobrý. Asi tak, jako by si člověk přál, aby s ním jednali lidi, o který nemá zájem on.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.