| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ano, vybavím si ho, když se to jméno řekne, ale ne v tom špatném slova smyslu. Je to složité, byli jsme spolu celkem krátce, jsme už celkem dlouho od sebe, vím, že jsme se k sobě nehodili, hodně mi (zřejmě nevědomky) ublížil, ale je to dobrý člověk a na druhou stranu, lhala bych, kdybych řekla, že mi dost nepomohl v určité fázi mého života. Prostě, je mi to blbé, ale vlastně na něj dodnes myslím - v dobrém. Snad to nevyznělo jinak, než má, za svého manžela jsem nejšťastnější a rozhodně bych neměnila ~s~ Ale vzhledem k tomu, že v jedné části mého života se jaksi protla liniie, kdy jsem se už znala s dnes již mým mužem, ale stále jsem neměla uzavřenou kapitolu s býv. partnerem, manžel celkem ví, jaké všechny peripetie jsem si prošla (a že jsem tenkrát až nadlidsky doufala, že mi to s býv. partnerem vyjde).... No jak říkám, je to celkem složité, ale kupodivu, manžel se vyjádřil, že by se mu to jméno líbilo, což vzhledem k okolnostem nechápu... že bych to využila? ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.