| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pampelo, letos na podzim jsme našli v barelu určeném pro odchyt vody mrtvého potkana nebo krysu (nepoznáme rozdíl ~f~); potom nás v noci upozornil pes na něco, co běhalo a škrabkalo drápky po poklopu nahoru na půdu... manžel tam šel, jestli je to kuna, či co ~d~ Jedni sousedé přes pár domů právě vyháněli kunu z půdy; druzí měli vloni zamyšený celý barák a jak je známe, tak nelikvidovali beztak nic, protože to stojí peníze ~8~ takže nás napadlo ledacos. Každopádně ani kuna, ani potkani a ani krysy mít na půdě není žádná výhra. Takže jsem si osobně zajela do Agromanualshop a jsem jim dost vděčná. Poradili mi tyhle gelové kapsle http://www.agromanualshop.cz/liquid-bag-aroma-850g-1-100-m2/ Voní jako tuti-fruti, pro havěť prý neodolatelná chuť. Pán mi radil hlavně ať do kbelíku nesahám rukami bez gumových rukavic, protože krysa a tuším i potkan je prý tak chytrý, že by se toho nejspíše ani nedotkl. Ať dám 3-4 ks kapslí co 2-3 metry od sebe po obvodu stěn a nechám působit čas. Kuna jich potřebuje sníst víc, proto tolik kusů. Musím říct, že jsme žasli - první den jsme tam dali kapsle, po cca týdnu jsme šli nahoru, protože už byl klid a ticho a všechny kapsle byly nanošené na jednom místě hrany střechy a odtud si je asi braly - od té doby tam máme asi 4 kusy, které si tam nechaly + jsme rozmístily další návnady kdyby přišel nový žadatel o ubytování ~:-D
Do tohoto se mají dávat ty kapsle když máš doma psa http://www.agromanualshop.cz/go-in-big-velka-deratizacni-stanicka/
Venku mezi kameny je se sousedkou trávíme růžovým "obilím" a normálně jsme koukaly, jak si na tom pochutnávají a rovněž účinné, protože vždycky na čas klan zmizí než přijde další... ~R^ ~g~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.