| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koukám, že rohlík žije i po několika hodinách!

Už toho bylo napsáno hodně. Dodám, že i hodné babičky leckdy vyhodnotí na základě svých dlouholetých zkušeností situaci jinak, než rodiče, které holt znají své dítě lépe. Myslím v případě, že vnouče hlídají spíše výjimečně, ne že dítě v podstatě vychovávají.
I když mám úžasné tchýně, občas jsem si musela "zadiktovat".
Rozjetý alergik na tříhodinové procházce v lese v době, kdy kvetou stromy (jsem si myslela, že mu zdravý vzduch pomůže...). Dvoutýdenní zdravotní problémy, kortikoidy jsem do něj mohla házet lopatou.
Nemocné dítě na neplánované dvouhodinové procházce, při které dvakrát zmokli (jsem myslela, že ho povezu na kole, ale bylo píchlé). Důsledkem - zápal plic.
Spánkový režim mimina.
A tak podobně.

Jídlo jsem nijak zvlášť neřešila.
Mám kamarádku, která před časem usoudila, že absence lepku v její stravě sníží její mírnou nadváhu, upraví problémy se spánkem, únavou a možná i vyřeší uprchlickou krizi. Pokud by měla malé dítě, jsem si jista, že by lepek vyřadila z jídelníčku i jemu.
Jsem si jista, že bych její názor akceptovala a žádný rohlík by dítko ode mne nedostalo, ač si já myslím cokoliv.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.