| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chloé,
tak já jsem výjimka, co si nezdůvodňovala ani na prvním, protože jsem od tří let četla a na tohle mám cit. Nemám ho ale na čárky; ty v rychlosti píšu často blbě právě proto, že je píšu intuitivně tam, kde je cítím - přesto jsem neměla nikdy z diktátu jinou známku než jedničku.
Jenže to opravdu je VÝJIMKA, takových dětí je málo.
Syn je přesně ten případ, co má čtvrtletky a všechny "dlouhé" písemky a slohy na jedničku, často i říká, že měl nejlepší písemku z celé třídy, ale v pětiminutovkách ty chyby občas udělá, protože na něj je to prostě moc rychlý tempo. Přitom mu jak ve SCIU, tak v té PPP vyšly v češtině vysoce nadprůměrné výsledky. Kdyby se hodnotila jeho pětiminutovka, tak si rozhodně nikdo nemyslí, že je výborný češtinář. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.