| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako hlavní bych viděla to podebatování s přítelem.

Já takhle šílela před pár měsíci, přítel nechápal, co mě tak nervuje. "Je mi 41 let, mám zavedené tělísko, 3 děti, které sotva uživím, zdraví a elán mi ubývá a pravděpodobně čekám dítě s chlapem, který dlouhodobě trvá na tom, že děti nechce. Nějak mě nenapadá, čím by se ten průšvih dal ještě vylepšit."

Potom mě vytočil prohlášením, že potrat pro něj nepřipadá v úvahu. A to už jsem na svého milovaného ječela dost z ostra, že to není on, komu bude 9 měsíců zle, kdo bude rodit a příštích několik let přebalovat, vstávat v noci a uvázaný u prcka, kdo bude mít dítě, které nedokáže uživit...

Nakonec z něj vylezlo, že dítě nikdy v plánu neměl, ale kdyby se stalo, postaví se k situaci jako chlap. A já vím, že by z něj byl skvělý táta.
Naštěstí to u mě byly jen nervy a vyčerpání a dvě čárky se nekonaly. Přiznávám se, že se mi obrovsky ulevilo. Ale myslela jsem, že drahouše přetrhnu. Protože kdyby byl sdílnější ohledně svého postoje k případnému společnému potomkovi už v minulosti, mohla jsem si ušetřit půlku těch nervů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.