| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak nápadná odlišnost... mě napadaj jen takový nápadný odlišnosti, který jsou buď v rozporu se zákonem, nebo s dobrejma mravama (třeba by mě dost nasr.lo, kdyby mi někdo odmítl podat ruku nebo se mnou jednat, protože jsem ženská), případně by požadoval nějaký věci, který by mě omezovaly, jako třeba že maj holky a kluci cvičit zvlášť (ale i to by se nejspíš vešlo do toho rozporu se zákonem).

Pokud by šlo jen o vnější projevy, tj. co nosej na sobě, co jedí, co slavěj, tak to je jejich věc, akorát mě to nesmí omezovat (tj. když budu mít muslimskýho zaměstance, tak mě nebude zajímat, že drží ramadán, to je jeho problém, ale nemůže po mně chtít žádný úlevy; když to pro něj bude nepřijatelný, tak holt má smolíka, stejně jako by měl smolíka Žid, kdyby bylo nutný pravidelně pracovat v sobotu a on by to odmítal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.