| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Ti prevleceni uprchlici....hele, to je blbost. Ze na tebe nikdo nehazi sutry neznamena, ze jsi v pratelskym prostredi. "
- oni nejen neházeli šutry, ale dokonce i poradili... z čeho usuzuješ, že ti lidé přišli do nepřátelského prostředí?

"Celkove nase spolecnost na integraci osob neni nastavena.
- nebude to tím, že posloucháme zprávy z Francie, Belgie a Německa? Již řadu let? Že nejsou nadšeni z představy, že na předměstí prahy potomci imigrantů podpalují auta a policie si s nimi neví rady?
Proč tedy lidem nevadili volynští češi?

"Nechtela bych byt Romka, ani kdybych mesicne dostavala ty davky, co udajne dostavaji."
- řada romů jistě dávky dostává

"mi prijde logicke, proc chteji migranti do Nemecka. Maji tam sve komunity. Pribuzne. Nebo krajany. To je jedno. Kazdopadne velke mnozstvi lidi, kteri tam dlouhodobe ziji, hovori stejnym jazykem, poradi jim, co a jak. Tobe to neprijde logicky?"
- nepřijde mi logický, že chtějí raději stan v německém uprchlickém táboře, než "přemalovaný kravín" v centru jihlavy - ale to je čistě můj pohled, třeba je to v tom stanu lepší než v jihlavě, nebyla jsem ani v německém uprchlickém táboře, ani v Jihlavě, tak to nemohu objektivně posoudit

"Porad bych byla cigoska, i kdybych vystudovala prava."
- myslíš, že v čechách nejsou žádní úspěšní romové?

"I ja jsem videla dokument o prevlecenem cloveku - za Roma. Chodil po skolach a chtel misto pro sve deti s tim, ze se pristehovali. Jedna vstricna skola...."
- že by dlouholeté zkušenosti?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.