| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, díky za podporu. Za týden touhle dobou budu už (snad!) chytřejší. Jdeme na echo srdce (většina dětí s DS má nemocné srdce, takže bych věděla, že má smysl jít na tu plodvku). Pokud vyjde v pořádku, tak se prostě budeme klepat až do porodu, ale na druhou stranu nechceme nic riskovat, takže bychom čekali. Vůbec si nepřipouštíme, že by to mělo dopadnout špatně.
Dneska jsem v Lidlu za ty těhu věci nechala 1.200Kč :-D Ale mám šíleně velké břicho, a nevejdu se prostě do ničeho, tohle mi vydrží hezky až do konce, tak si říkám, že to není zas tak velká investice. A je v tom už rovnou kojící podprda. Ale za ty prachy jsem jí tam nemohla nechat. MInule jsem si koupila dvě v Lidlu a jednu asi za 1.100Kč z normál obchodu a tu jsem narozdíl od těch lídlovských nemohla vůbec nosit, nevyhovovala mi. TAkže si myslím, že to bude ok.
Na mimi moc nakupovat nebudeme, švagrová má 3 děti a její manžel jezdí 1x měsíčně do Anglie, takže dětem natahali šíleně moc oblečení, takže dědíme krásné kousky v neskutečném množství.
Včera mi nejlepší kamarádka sdělila, že kromě toho, že se za 2 měsíce stěhují dva baráky od nás (~z~~z~~z~ , to už jsem věděla), tak mají termín porodu 6 týdnů po nás. Takže jsme řešily, že si nebudeme moct vypomáhat s těmi staršími dětmy, a že budeme mít mateřskou společnou, atd. TAk se snažím nemyslet na zákon schválnosti... ~5~, ale v noci se mi zdálo, že jsem čekala dvojčata, a jedno bylo o 6 týdnů mladší a musela jsem rodit 2x a řešila jsem, kdo mi pohlídá to "starší" miminko... no prostě jsem se ráno dost nasmála ~t~~t~~t~ Takže sny dobrý :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.