| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

withwp, já jsem po prvním porodu a vlastně i těhotenství řekal, že v této porodnici a s tímto dokrotem už nidky víc a změnila jsem nemocnici i dotkora tak, abych měla jistotu, že už nidky víc - ale kdybych náhodou nebyla na kontrole, netušila bych, že rodím a nestihla bych to jinam, než zase do mé nejbližší nemocnice, kam jsme nechtěla
taky se mi nelíbilo všechno, ale psotavila jsme se k tomu jinak

samozřejmě bych reagovla jinak ,kdby syn nebo já doplatil na to, co v poridnici proběhlo

takže taky nemám na porvní porod zrovna ideální vzpomínky, ale přesto si myslkím, že jestli mi nkědo bral krev, minimálně mi řekl, proč to dělá, jen jsem to nevnímala tak, abych si to pamatovala

třeba si pamatuju, že mi řekli, že mi dají glukózu, prootže vypadám hodně unaveně, ale kdy mi píchli do žíly kanylu, to fakt nevím, měl jsme ji tam, a předpokládám, že mi o tom řekli

možná j to tím, že sjem neměla potřebu mít plán a držet se ho přesně, někdo má problém s jakoukoliv změnou, jinýmu změna tak moc nevadí

a je na doktorech a sestrách, aby komunikovali, to je podle mě největší problém našeho zdravotnictví, když začnou komunikovat, na úrovni pacientů, kteří neznají pojmy a postupy a jsou vyděšení, vystresovaní..., předejdou spoustě podobných potíží

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.