| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

každý by měl mít takovou podporu, psychologickou, skutečnou pomoc fyzickou i finanční, aby to mohl aspoň zkusit

když to nejde, tak se nedá nic dělat a musí se hledat náhradní řešení, ale tu první pomoc a podporu by měl člověk dostat, aby se vzpamatoval ze šoku a aby se naučil starat se.

já jsem zdaleka neměla takový problém, ale přesto - v porodnici dsotal syn třmeny a abdukční peřinku druhý den po narození. A od té doby mu sestřičky už ani pupík nedezinfikovaly, prootže se bály ho rozbalit. Když jsem si pro ně la, aby mi pomohl někdo s přebalením, nevěděla ani jedna a naopak se přišlo podívat několik sestřiček, jak se to dělá ,když jsem přebalovala já - krajská nemocnice
když jsme pak chtěla po doktorovi, aby mi pomohl on nebo sestřička převlíknout miminku košilku, kterou měl už třetí den a byla cítit poblinkáním, řekl, ž na to tam nemají čas a ať to udělám jak umím, přitom jsme nesměli třmeny sundat, vůbec, a košilka byla pod nima - ta stejná nemocnice

nebyl to velký problém, přesto jsem to snášela psychicky hodně špatně, přece jen hormony pracovaly, doma starší batole, dva dny po porodu - nepřišel za mnou nikdo, aby mě podpořil a cokoliv vysvětlil a uklidnil, já jsem ani netušila, jestli má toto balení na týden nebo na rok (nakonec 8 měsíců)

úplně chápu ty, kdo se složí, zvlášť v těžší situaci, u nás nešlo o život ani o budoucnost (teda jo, ale věděla jsme, že je to zvldatelná věc, i když to dá práci)

ta provní reakce je strašně důležitá, maminka potřebuje někoho, kdo s ní bude a všechno jí vysvětlí, ne ji nechat v šoku s miminkem v náručí a neumět pomoct, neumět o tom mluvit, nezajímat se o ni

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.