| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem ráda, že patřím do klubu, protože tento seriál, ani jiný na Nově (Primě, Barrandovu) nesleduju!!! Z Ordinace jsem viděla jenom útržky a bylo to tak pitomé, že jsem jenom hleděla. Je to v podstatě jenom nosič reklamy, chabý příběh je našroubovaný na PP, takže Zlata Adamovská nabízí jakési přípravky na bradavice, vybírá si nový nábytek, o kterém tak několik dílů mluví, chválí, prohlíží si katalog s tím nábytkem ~:-D. To bylo sestříháno do velice vtipného videa, proto to vím. No a v mezičase mezi PP je opravdová reklama... Ulici jsem nedávno zapnula u žehlení a v první přestávce jsem rychle hledala něco jiného, křižáci ve Sv. zemi byli rozhodně uspokojivější.

My teda TV, ale nekonečné seriály mě vyloženě odpuzují. Teď mám třeba ráda Most, Dům z karet, Borgiové (šílený vysílací čas!), i ty Případy prvního oddělení. Jinak se dívám na cestopisy, na filmy na HBO nebo Cinemaxu a víc nemám čas ani náladu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.