| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ono na dentální hygieně je nejdražší první návštěva, kdy je třeba vyčistit všechny stávající usazeniny (plak plus kámen) plus se vysvětluje technika čištění. Mě vyšla první návštěva (75 minut čistého času) na 1500,-. Jakmile se naučíš si zuby čistit správně a pravidelně, pak už jsoud alší návštěvy kratší a tudíž levnější.
Každopádně dobrá metoda čištění je základ, je dobré, když to člověku někdo vysvětlí (jás e třeba od hygienistky dozvěděla, že málo tlačím plus mě naučila používat jednosvazkový kartáček). Odstraňování zubního kamene pak není azse tak potřeba....

P.S Já enchala v zubech za poslední rok kolem 20 tisíc, takže 1500,- za dentální hygienu už byla kapka v moři..... A šla sjem tam dobrovolně, doktorka mě tam neposílala.... Jinak ta cena je hodně o tom, kolik času s Tebou hygienistka stráví. Ta má má cenu za 45 minut, 60 minut, 75 minut a 90 minut. A musím říct, že těch 75 minut za to fakt stálo, protože mi třeba ukázala, jak čistit nití (nikdy mi to nešlo) a celkově mi poradila co se zuby.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.