| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě ta myšlenka vůbec nepřekvapuje, naopak, současný stav mi přišel spíše jako vstřícnost vůči britům.
Když si vzpomenu jak vypadali přejezdy hranic dříve - přijelo se řekněme na českou kontrolu, ta pustila dál, po pár stech metrech se dojelo řekněme na německou celnici a teprve poté byl vjezd do německa. čeští celníci neřešili jestli má dotyčný oprávnění ke vstupu do německa - to si posuzovali němci.
Madaři se musí namáhat střežit plot - mají za úkol střežit vnější hranici šengen. prostoru. Krom toho, ti bivakující v Calais se tam dostali i přes itálii, nejen přes madarsko
Vozit je rovnou autobusy by jistě levněji vyšlo, ale vtip je v tom, že britové ty migranty prostě nechtějí ve své zemi - takže je autobusy z madarska vozit prostě nebudou - proč by to dělali?
Jaké dalekosáhlé dopady by mělo uskutečnění starostčina rozhodnutí? Jediný který mě napadá je ten, že tábor džungle by se přesunul na pobřeží británie a britové by měli výrazně více starostí a výdajů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.