| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...velmi krátkodobě přetvařovat, třeba na té oslavě, pak je tři dny nepoužitelný a vyžaduje: teď jsem se účastil, tak očekávám adekvátně krát tři svůj klid...co se děje v práci detailně, nevím, není to děcko, nemůžu řešit i jeho práci. pro dobrý příklad uvádím srandičku ze života, něco jsem potřebovala, tak volám do práce na pevnou, protože na mobilu jsem se nedovolala. kolega mi říká, ale váš muž zde dnes není, je u lékaře, nevím vůbec nic, u tel.jak trapka, říkám aha, no a on měl volno na to, aby se jel podívat někde do kotěhůlek na další polorozpadlý domeček...moje teta říká, že nemocný není, jen líný a že mě vydírá, sosá z energie. já si takovou zrůdnou sobeckost nedovedu za sebe ~a~představit, takže prostě myslím, že nějaké psycho má, protože to snad není ani možný, aby mě cíleně takhle týral...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.