| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdoto, prosím nepodsouvej mi nesmysly. Reáguj na to co píšu. Ne na to co si sama vymyslíš. Pak je diskuse nesmyslná. Moje reákce na podmínky ve školách, školkách vůči uklízečkám nemíří na uklizečky, ale na vedení škol a školek kde se z pro mně velmi chybně nadřazuje pohodlí uklízeček nad pohodlí žáků, rodičů a personálu. To je to co je z mého pohledu špatně. O tom, že by to byla vina uklizeček, nebo, že by byli podřadnýma občankama jsem nenapsal ani slovo.
Uklizečka vůbec nemusí být zticha. Byl bych rád, kdyby komunikovala. Pozdravila když vejde do místnosti, informovala co tam hodlá dělat. Případně se ptala, zda to tak vyhovuje. To například.
Já s uklizečkami naprosto normálně komunikuji a snažím se zajistit, aby třeba u nás v práci měli rozumné podmínky, ale rozhodně se jim nebude práce a zaměstnanci přizpůsobovat tak významně jako ve školství.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.