| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, chodím na rehabilitace se zády, zatím s bederní páteří. Měla jsem proudy, měkké techniky a cvičení, mám před sebou poslední dvě. Nepomohly mi, záda už mě bolí celá, bolí každý den už od rána, někdy víc, někdy míň, nejhorší je to v práci (ošetřovatelka lidí s mentálním a fyzickým postižením, 12-ti hodinové směny). Ráno lezu z postele jak stará babička, ze schodů se šourám po jednom schodu a oběma rukama se musím přidržovat zábradlí, pak to teda rozchodím a jdu normálně. Takhle mi ztuhnou kotníky i když delší dobu sedím přes den, stačí i jen 15 minut v kuse. Když jdu večer spát pozdě, vidím zdvojený obrys věcí, kolem kterých procházím (to stejné i ráno, cca 2 minuty). K doktorovi jsem objednaná, ale až na 15.8.. Rehabilitační sestra mi doporučila požádat o neschopenku. Mám si raději zajít už zítra? Od poslední návštěvy to není ani dva měsíce a i přes ty rehabilitace se to dost zhoršilo, Aulin na bolest nezabírá. Jo a v pátek mi vypadla z ruky malá miska s borůvkama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.