| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko,

ale třeba u té zkoušky ani tak nejde o to, že by se ten student o tolik vylepšil tím, že na ni bude x dní bez přestávky studovat (i když samozřejmě i ten efekt to má), ale tím, že tu zkoušku složí, dostane nějaký potvrzení a díky tomu potvrzení pak třeba VŠ diplom a de fakto mu otevře cestu ten diplom a ne nutně ty znalosti (který se mu můžou vykouřit z hlavy, mohl se je navrčet nazpaměť, aniž by je měl promyšlený, případně mohl být dutej a mít štěstí na otázku).

Takže to, že se "kousnul" vedlo k tomu, že tu zkoušku udělal, ale pokud by měl správnou disciplínu, tak by studoval průběžně a "kousat" by se nemusel a ty znalosti by měl minimálně srovnatelný, ne-li hlubší (protože víc zažitý).

Já rozumím, jak to myslíš, a chápu, že někdy člověka neuspokojí nic jinýho než to, že se kousne a "překoná sám sebe", ale mě už to nějak přešlo ~;) (čímž, opakuji, nechci tvrdit, že by to bylo špatně, když to nějdo jinej tak má) - já bych asi volila systém jezdit na pohodu a případně MÍRNĚ a postupně zvyšovat zátěž, když se mi zvýší fyzička tak, že ta původní "pohoda" už je nuda, kterou zvládám levou zadní, ale tak, aby to bylo pořád na pohodu a velmi málokdy tam nastala nutnost nějakýho "kousnutí".

Protože na mě ta pohoda působí tak, že mám chuť si ten zážitek zopakovat (a tudíž ten sport provozovat a postupně, i když pomalu, se v něm zlepšovat), kdežto po tom "kousnutí" a vynaložený námaze, kdy z posledních sil vysupím kopec a na vrcholu se pozvracím, je velká šance, že bych si řekla "toto nikdy více" a s daným sportem bych přestala (tudíž by to pro mě mělo na rozdíl od předchozí varianty nulový přínos)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.