| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Starší dva chodí do bazénu bez plaveckých pomůcek každý od cca 6 let. Udrží se na hladině, domrskají se, kam potřebují, ale styl veškerý žádný.
Já sama plavání taky moc nedám, nebaví mě to. Plavu stylem "paní radová", protože neumím synchronizovat tempa s dýcháním do vody. Maximum, co jsem kdy dobrovolně najednou uplavala, bylo 760 metrů (Měřín - Ždáň tam a zpět), jinak jsem v létě od cca 11 let plavávala párkrát za den 2 x 160 metrů (jezero Lhota napříč tam a zpět). S léty mi bylo čím dál jasnější, že plavání mě, stejně jako běh, lyžování nebo jízda na kole, jednoduše nebaví. Plavání beru jako život zachraňující dovednost, ale neužívám si to. Osmělit se, odplavat cca 40 metrů od břehu, chvilku si poležet na vodě, chvilku znak, zajet pod hladinu, vynořit, paní radová, ke břehu a ven. Z věcí kolem vody miluju nejvíc kapky vody stékající po těle, když vylézám z vody zpátky na sluníčko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.