| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kromě toho se dá "k hudbě" vést i jiným způsobem, než je nucení ke hře na nástroj. Mít vztah k hudbě přece neznamená nutně to, že ji musí člověk sám aktivně provozovat, resp. může ji provozovat třeba tak, že si zazpívá.
Jsem z rodiny, kde na nástroj hrál jen praděda - na heligonku. Nikdo z mé rodiny neměl a nemá žádný extra sluch, ale zpívalo se u nás celkem hodně a často. Přitom jediný, kdo to jakž takž umí jsem já a to ještě s omezením (umím v rámci svého rozsahu jen přezpívat slyšené, ale říct mi "začni si vejš/níž" je marná lásky snaha, tenhle cit pro hudbu nemám). Manžel nemá ani sluch, ani hlas, syn má sice oboje, ale dává přednost poslechu před produkcí. I když nikdo na nic nehraje a ani nikdy hrát nebude, tak hudbu posloucháme doma vlastně denně, máme stovky CD a DVD, chodíme na koncerty... to jako nestačí? To není dostatečné "vedení k hudbě"? Proč by sakra měl každý na něco brnkat, když mu to buď nejde nebo ho to vůbec nebaví? ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.