| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
batohy bych doporučila normálně větší, abyste za 2-3 roky nekupovaly nové. Dobré 30-40 litrové má Husky, ale tam to bude kolem 2500, zase jsou kvalitní. Občas se něco vyloupne ve Sportisimu, j to levnější, ale je to spíš takový ten "sport pro všechny" a ačkoli mám odtamtud dobrou krosnu za 1600, X dalších věcí se rozpadlo brzo, musíš si hodně pohlídat kvalitu. Ale zase tam mají batohy s posuvným zádovým systémem, takže vydrží o pár let dýl, té starší třeba do 13, 14 a pak přejde na dospělácký.
samonafukovací karimatky jsou rozměrově a váhově jako druhý spacák a stojí od 500 výš. Hodně se mi ale osvědčila nafukovací - ne samo-, ale jen nafukovací - je to balíček 200g, co strčím do kapsy a nafouknu pusou za dvě minuty na tloušťku 8 cm, na delší treky nedocenitelná, vyspím se na ní líp jak v posteli~t~. Mám od Yate, viděla jsem ji i v Decathlonu, stojí kolem 800-1200 Kč podle tloušťky, materiálu, spodního vyztužení apod.
Ještě mě napadá, moje děti v oddíle hodně nosí samonafukovací Quechua, která se sbalí do klasického válečku jako pěnovka, ale nafouklá je tenoučká, asi 2cm, a docela těžká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.