| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vezmo to trochu z jiné stránky...
Já jsem chodila do jeslí od 20ti měsíců, jsem OK.
Moje sestra šla do školky ve dvou letech a je OK.
Moji kluci nastoupili do MŠ naprosto odlišně:
Starší ve věku skoro 4 roky - byla jsem tehdy doma s mladším a podstoupili jsme místo pracující mamince s mladším chalpečkem.
Mladší nastoupil ve 2 a 3/4. A už rok předtím se dožadoval toho,že chce chodit do školky jako brácha.. Nástup v pohodě, adaptace v pohodě.
Pokud srovnám moje děti, mladší rozhodně nemá žádnou újmu, i když nastoupil dřív. Naopak, řekla bych, že ve spoustě situací se dokáže rychleji rozhodnout, rychleji se adaptuje na nové věci.
Ségra má dvě dcery, věkově nastejno s juniorama. A postřehy stejné.
Mladší je otrkanější, lépe se začleňuje do kolektivu, celkově jsou průbojnější.
Školka od dvou let nebude 100% povinná, tak nechápu tolik negativismu. A pokud něktterá potřebuje dát dítě do školky od dvou let, tak ať ho dá. Pokud byc musela, udělala bych to i já. A kdybych nemusela a měla t možnost, chodili by třeba na dopoledne 3 dny .. do kolektivu mezi děti. Za mne super!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.