| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ty z toho tu přednasratost necítíš?

""Pokud ...fyziologické těhotenství a nekomplikovaný průběh porodu, nabízíme možnost přirozeného porodu." Nabízejí možnost. To je vážně ohromné, jsem vděčnost sama."

- ne všechny ženy chtějí přirozený porod; většina chce epidurál a porod co nejkratší

"Přeji si klidné prostředí a zachování intimity." Vážně někdo zvažoval, že odpověď na tahle políčka bude "ne, mě nevadí rodit v cirkuse na pódiu, hlavně ať tam hodně řve hudba"?

- někdo tam chce mít 5 příbuzných, což intimitu vylučuje


"Za perlu plánu, která mě úplně rozběsnila, považuji toto: "Pokud se matka nemůže starat o své dítě, může se o něj starat otec nebo osoba, kterou matka určí (platí pouze za předpokladu, že si matka hradí nadstandardní pokoj)." Jinými slovy - když nám dáte úplatek, možná vám i půjčíme vaše dítě. ""

- reakce zakladatelky totálně nesmyslné; je zřejmé, že otec nemůže předstírat, že je rodička a lehnout si na pokoj k dítěti a dalším čerstvým matkám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.