| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, řešíme teď doma problém s dcerou. Ve škole dostávají katalogy s knížkami a pochopitelně na děti tento (podle mě nechutný) marketing velice platí. Dcera nás už dva týdny ukecává, že něco chce objednat. Snažila jsem se jí vysvětlit, že když chce knížku nebo omalovánky můžeme jít do knihy a něco vybrat, ale ona vidí jen to, že ostatní děti dostanou knížky do školy a chce to taky. Tak jsem se s ní nakonec domluvila, že si jednu knížku může vybrat a ostatní katalogy, že si necháme jako inspiraci. Vyplnili jsme objednávku a tím jsem to považovala za vyřízené.
Jaké bylo ovšem moje překvapení, když jsem jí ráno v aktovce, ve složce na sešity našla tuto a další objednávku, vyplněnou její rukou s pokusem (velice nezdařilým) o můj podpis. V prvním okamžiku jsem jí vynadala, že jde o velký podvod, že za trest nebude mít ani tu druhou knížku (objednávku jsem jí vzala) a nedala jsem jí kapesné, které v pondělí dostávají.
No a teď mi jde o to, co dál... určitě si s ní chci ještě o tom promluvit, vysvětlit jí, jak moc je to špatné. Zvažuju jestli ještě připojím další tresty.. zákaz televize, domácí vězení... Mám to považovat za opravdu velký problém nebo je to v kategorii "klukovina"? Jsem z toho teď tak rozhozená, že to neumím ani posoudit.
Budu vděčná za každý názor.
Děkuji
H.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.