| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás se stalo cosik podobného.

Objednala jsem knihy podle "dohody s dcerami", vyloučila jsem tedy jakési "Uzdravené nedochůďátko", či co, zaplatila a čekala. Moje děti přece nebudou číst takové shity, že, přes práh smí jenom kvalitní literatura ~;)

Prostě mi nedošlo, že člověk kýč k životu potřebuje, moje dcery, původem napůl ze země, která kýčem žije, tuplem. A že mládežnice už se dlouho za ručičku vodit nenechají.

Přišlo prozření.

Dcera-rebelka (povahou po mě, bude mlátit hlavou do zdi, dokud do ní nevybuší díru), sáhla do pokladničky a objednala si tu šílenost sama. Nic tedy nepodepisovala, takže vše proběhlo v podstatě korektně jako obchod běžného typu, žádný podvod.
(Druhá dcera je andílek, který přece nebude mlátit hlavou do zdi, když může zapráskáním řasami zmanipulovat celý svět. Ta, předpokládám, ze mě svou vysněnou knihu vydřela, pokud se tedy na "Chůďátko" se ségrou nesložila a nešlo ve skutečnosti o komplot.)

Po provalení celé záležitosti se konalo domácí sezení, kde jsme se snažili to nějak projednat a vyvodit důsledky. Souhlasila jsem, že si se svýma prachama můžou dělat, co chtějí, na druhou stranu ony pochopily, že maminka "Chůďátko" považuje za shit, který svým sladkým holčičkám nechce strkat pod nos, bo to není v souladu s "našimi hodnotami". Ale oukej, všichni máme právo na nějakou slabost.

Výsledek pro mě:
Dobrý, mládežnice dobrovolně ČTOU, už v polovině 2. třídy se mi podařilo z fáze "už jsi dneska četla?" do fáze "polož už prosím tu knížku a jdi dělat xxxx". A ony ty knížky brání jako saně vajíčka. Většinou čtou naštěstí něco normálního. No a info 2: bacha, děťátka se začínají osamostatňovat, což musím akceptovat.

Ke katalogu:
Na katalog ALBATROSU prosím nesahat, jen ať ho ve školách dětem strkají, byť na tom ten hnusný kapitalista vydělá. Je tam spousta slušných knížek za velmi dobrou cenu (levnější než v obchodě, ba často než na netu) a hodně dětí se jinak ke knížce prostě nedostane.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.