| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak teda nevím jak jsi přišla na takovou kravinu, ale jestli tě to zajímá tak jsem v životě nehulila ani trávu a ani cigarety (ale tipuju, že ty si asi pícháš herák a hodně a že jsi asi vyrůstala v diagnosťáku) zato jsem člověk, který by se rozhodně nenechal od nikoho ponižovat a s prominutím si s.át na hlavu a pokud by mi někdo dal najevo, že mi nevěří tak by si logicky nemohl vysloužit nic jiného než úplně stejnou nedůvěru z mojí strany. Jak bys asi mohla mít dobré vztahy se svojí dcerou, po tom co jí tímhle způsobem kontroluješ a ponižuješ to mi zůstává záhadou. Jestli je to pravda, tak mi připadá dost nezdravý i postoj tvojí dcery, protože normálně zdravě fungující člověk se rozhodně nenechá ponižovat či bude cítit nevoli k někomu kdo mu to dělá. Zajímalo by mě, jestli by se ti líbilo kdyby ti třeba tvůj manžel každý večer kontrolovat pohlavní orgány aby zjistil jestli jsi mu nebyla nevěrná (ano, schválně používám takovýhle případ) To by tě to neuráželo, skutečně bys ho nechala něco takovýho dělat nebo bys po prvním takovém požadavku práskla dveřma a ještě hodně dlouho s ním nemluvila?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.