| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak to mi príde ako také normálne kecy...asi by som stočila rozhovor na to aké znamenie by teda chcela byť, ktoré to má ľahšie, pripomenula by som jej, že ja som kozoroh a teda som dlho kľudná, ale keď sa raz vytočím tak je to tornádo a tiež by som sa radšej nevytočila, ale keď som kozoroh tak to mám ťažké sa udržať a pod....a pomedzi to sa normálne chystala do práce, školy...inak tie výroky typu "čo si si porodila to máš"...to by som nejako nebrala vážne resp. neukazovala, že je to hrozné, odpovedala by som len niečo neutrálne resp. niečo v tom zmysle, že ja som spokojná :-)

Z toho čo píšeš mám pocit, že sa cíti nemilovaná a potrebuje dokazovať, že ju máš rada. Tak jej to v nejakej peknej chvíli, keď nie je vo vývrtke, povedz, že nemusí robiť scény ale nech sa príde pritúliť, že si tu vždy pre ňu. ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.