| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,

dcerce se stal uraz ve skolce. Volali mi iihned. Domluvili jsme se, ze si malou vyzvednu a odvezu na osetreni. Deti bobovaly a mala narazila do lavicky pusou. Pani uc. mi dcerku predala, omluvila se a prislibila jsem, ze ji po vysetreni zavolam. Jeste mi ale stihla rict, ze jsem dceru nedala do skolky 100%. Po ceste autem rano do skolky, jsem 2x stavela pro urputnou bolest briska.Mala se nakonec ve skolce vykadila a byla ok. Tak jsem na to pani ucitelku upozornila, ze kdyby neco, at mi urcite zavolaji neb zacpu nemiva, ale uz je vykakano a mela by byt fajn.

Uraz ma neprijemny, jeste v noci jsme byli na pohotovost neb se ji pridaly teploty. Manzel se dnes po ceste pro deti do skoly zastavil obhlednout misto, kde skolka bobovala a ve skolce hledal pani reditelku neb se chtel optat, zda byl proveden zaznam o urazu. Reditelka ve skolce nebyla a tak posbiral veci a jel domu. Jeste nez stihl dorazit mi volala nase pani ucitelka, aby se na malou optala a mimodek mi pripomela, ze jsem nedala dite do skolky zdrave.... .

Co si o tom myslite? Co si od toho slibuji? Mrzi me to a chapu, pravda trochu vic nez manzel, ze se takove veci stavaji. Ucitelku nevinim, ale jeji postoj je mi lito... .

Mala ma fakt velke bolesti a cele je to samozrejme neprijemne, nemuze jist, ledva pit. Do skoly se dostane tak 2 dva tydny, tak ja jsem zase OCR.Byla jsem doma 2 tydny v prosinci a ted znovu. Misto kde bobovaly za bezpecne nepovazuji. Byla jsem tam vloni 2x s detma neb je to kousek od skoly. Jinde se bobovat neda. Sama jsem na to se 3ma vlastnima detma nemela nervy. Nechci se po nikom vozit a pani ucitelce jsem rekla, ze vim ze je to i pro ni neprijeme. Nechodi tam ani druzina neb druzinarky naznaly, ze deti jsou divoke a mohly by si ubizit. Ocenuji, ze ucitelky nejsou laksni a detem se venuji, ale proste ten komentar o nestoprocentnim diteti me urazil a rikam si, jak se k tomu postavit. Nerikala jsem nic. Kdzy mela mala cely den prujem ve skolce a nezavolali nam. Po 14 dnech jsem pak nasla na skrince pyzamko pokakany a nezabaleny v satne. To je pro me pres caru. Ale maji toho hodne a jsou opravdu mile a deti je maji rady. Nechci delat nohy. Jen bych byla rada, aby uz se to nestalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.