| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído

jo jo sladká Francie ~;)
a líbí se mi tam že ani rigidně nezahánějí do kempů, normálně se dá přespat před kempem, třeba obytňáky tam normálně takto staví a vjíždí dovnitř jen když potřebují to zázemí.

my jsme to využívali při přesunech s karavanem, že jsme na noc zajeli k nejbližšímu kempu a zastavili a přespali někde před branou, je to bezpečnější něž nějaké odpočívadlo. A berou to jak normální, což v jiných zemích teda není.

Asi nejvíc mně v tomto směru překvapilo že v některých městech kromě kempu měli na městském parkovišti normálně přípojky pro obytňáky, jako zdarma.

Já si sice občas nějaký kemp předem omrknu když je jasné že v nějakém městě fakt budeme na noc, ale neobjednávala jsem nikdy nic. Mne tohle právě přijde na tom vlastně jedna z těch nejlepších věcí, ta svoboda okamžitého rozhodování, zůstat kde chci jak dlouho chci, chci zajet tam nebo támhle.
Tady prší tak popojedem úplně jinam, třeba na druhou stranu Francie (což se mi tam mimochodem stalo už 2x, asi mi není souzeno poznat podrobněji Champagne) atd..

Jo a tour (myslíš li tu de France) jsme ve Francii potkali pokaždé, nikoli záměrně, až mi není jasné jak se to vlastně jezdí, protože ať jsme jeli kamkoliv vždycky jsme o ně někde zakopli. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.