| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

I se stanem jsme začali využívat elektrickou přípojku, poplatek je malý a užitek velký ~;)
Je hlavně nutno pořídit si potřebnou redukci do toho rozvadeče aby bylo možno se připojit.
Tudíž lze vozit přenosnou-ledničku, v autě zapojím do auta a kempu ji pak připojíme.
Je super mít i v létě ve stanu vychlazené pití a můžu mít na snídani máslo :)

Poté co jsme začali jezdit s dětma tak i tahat s sebou více věcí.

Ten skládací koš se mi tedy nikdy moc neosvědčil, furt to nějak padalo a rozkládalo se, nebo to v noci rozkramovali nějaké kočky. A i proto mi to přijde i zbytečné, těch odpadku je potřeba se zbavovat ideálně každý, jinak do toho lezou brablenci případně i něco většího, používám normální igelitové sáčky a průběžně to vyhazujeme.

Já to základní vybavení mám takovéto léty neměnné čundrácke:
dostatek baterek a svítilen, obvykle různě rozmístěné po autě.

Pokud je ta el.přípojku tak je super taková velká stojací svítilna co se dá zapojit i do zásuvky. A možná do některých destinací není od věci ta "moskyto" lampa, komáři jsou element, který leckdy poklidné večerní posezení přeruší a zažene všechny do stanu.
Pokud není přípojka pak bych zkusila solární lampičky.

Bedýnka na nádobí a kuchyňské věci je dobrá. Cukr když se dá do uzavíratelné

Já tedy většinu věcí nechám v autě nebo dávám zpět, i to jídlo, takže mi tam nic neleze. Na mravence je rizikový hlavně cukr, ten musí být něčem pevně uzavřeném. Vodu beru na cestu v petkách, pak postupně někde napustíme. Pro děti beru sirup a pití jim z toho namíchám.
Do stanu beru jednu menší tašku jen s věcmi na spaní, oblečení je v autě. Já tedy balím spíš menší zavazdla, líp se to skládá. Používám tašky, kufr mi přijde děsně neskladný a nepraktický. Ale já tedy balím věci dle účelu a ne podle člověka, to mi při více lidech přijde komplikovaný.

Takže třeba v jedné igelitce pro všechny fleesky, v jedné pláštěnky, v jedné mikiny, zvlášť věci na horko apod. Takže když třeba se večer ochladí nebo začne pršet, tak šáhnu vytáhnu jeden balík a každý dostane svůj potřebný kus oděvu, nedovedu si představit že bych to každýmu hledala zvlášť v jeho samostatným zavazadle, to zatím zmoknu/zmrznu apod., nehledě na čas a nutnost manipulace tam a zpět s těmi zavazadly. Ale každý má systém jaký mu vyhovuje o tom žádná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.