| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

...a že se struktura současné klasické medicíny vyvíjí a vyvíjet bude, to je například vidět i zde:
https://www.fnhk.cz/tcm/cesko-cinske-centrum-tcm/cesko-cinske-centrum-pro-vyzkum-tcm

A ještě jednu věc zmíním - pokud by klasická česká "západní" medicíny přijala určité metody za vlastní, ušetřila by neuvěřitelné množství finančních prostředků - např. jedno ošetření dornovkou stojí řádově pár stokorun, doporučují se v průměru tak 3 ošetření a cviky doma (zdarma). Problém může být vyřešen, často bývá. Cena? Cca dva tisíce korun. Zátěž pacienta? Minimální. Akorát je do léčby "vtažen", přímo se jí účastní - podle mne ideální, není jen pasivním příjemcem.
V současné době je vtažen plně tím, že si ji zaplatí :-)- a jako paradox - často neúčinné a nákladné "klasické" ošetření má zcela zdarma. Kdo tohle zaplatí? A proč vlastně?

A zase bychom se mohli ptát - Qui bono?
Proč nenavrhnout levnou účinnou a bezpečnou a nazátěžovou metodu jako první volbu?
Lassiina lékařka to zřejmě udělala, ...já jsem se snažila vysvětlit princip této metody s tím, že ji sama umím. Ano, umím, leč nikomu nenabízím, pouze konstatuji :-).

A stejně jako klasického lékaře, i u těchto metod je potřeba vybrat dobrého odborníka...praktika ideálně s delší praxí...například na těch stránkách, které jsem vkládala výše, jsou doporučení terapeuti. Žádného z nich neznám, aby si to zas někdo po svém nepřeložil...tech Dornových "škol" je víc.
Mám jednu kamarádku zdravotní masérku na Moravě, kterou bych doporučit i mohla, vím, co umí, ale má plno na spoustu měsíců dopředu ~d~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.