| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak se tu tak řeší pořád ty dovolené - já už taky plánuju, letos budeme trávit dovču v ČR a taky už myslím na "sobotní výlety", jakmile bude trochu tepleji. Snažíme se skoro každý víkend na nějaký výlet vyrazit a letos doufám, že zase rozšíříme záběr, dětem už bude 7 a 10. Na jak dlouhé pěší túry tak vyrážíte/jste vyráželi s dětmi tohoto věku, příp. sami jako děti s rodiči? My jsme loni vybírali tak mezi 8 až 12 km, delší jen výjimečně - fyzicky by to děti sice daly, ale psychicky (hlavně mladší dcera) jen v případě zcela zajímavých "atrakcí" na cestě. Jako dítě si žádné vzdálenosti nepamatuju, my chodili na výlety skoro jen v rámci letních dovolených a myslím, že moc dlouhé ne, protože hlavně můj taťka to sám moc nemusí (plus mám mladší sourozence, takže i ve věku, kdy já už bych asi něco ušla, se musela trasa přizpůsobit jim)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.