| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dle občasných dotazů lze soudit, že je ještě někdo občas vyrábí :-) Projela jsem si fotky ze školkového karnevalu a zaujalo mě, že mé dítě bylo jediné, které mělo doma vyráběnou masku, vše ostatní koupené hotové kostýmy. Jsem zvědavá, jak dlouho to ještě udržím, mládenec si teda vymýšlí sám, za co by chtěl jít, já jen lehce koriguju, aby to bylo zvládnutelné, nejsem zrovna extra šikovná. Nápady má teda zatím originální. Ale jsem zvědavá, kdy dorazí superhrdinové i k nám (teda na karnevalu objevil želvy Ninja a dnes nám tu poletoval v rukavicích, černé čepici, s různými dřevy a s nasazenou Manducou coby krunýřem, mám velmi vhodný hnědozelený vzor ~:-D). Přijde mi to škoda, je to trochu na jedno brdo, domácí výroba podporuje fantazii :-) a my si to vymýšlení a vyrábění docela užíváme. Jo, chápu, že někoho to nebaví. Jak je to u vás?
.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.