| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mandelinko, s timhle pristupem souhlasim. Kupovat nahradnika a vydavat ho za puvodni morce mi prijde podivne. Nedavno nam umrel pes, ktereho deti milovaly /byl s nima od narozeni/. Nechali jsme je s nim rozloucit, rano jsme ho zakopali na zahrade, kazdej mu tam pridal neco hezkyho a vzpominali jsme na nej. Za mesic dozral cas a pristi tyden si jedeme pro nove stene. Ale nechala jsem jim /i sobe/ ten cas na vzpamatovani, nechtela jsem honem kupovat novy zvire. Az kdyz se ukazalo, ze bez pejska nam je vsem smutno, vybrali jsme rasu, ktera se nam libi /nechtela jsem tu samou, protoze proste on byl jen jeden a zadny dalsi neni takovy/ a ted si uzivame teseni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.