| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím, bylo to to nejhorší, co jsem do té doby zažila.
ROdila jsem v neděli, normální porod, propustit jsem se nechala v pátek (ubrečela jsem to a tvrdila jsem, že mě dřív nemá kdo vyzvednout, že muž je pryč a přijede až v pátek...).
A to na rozdíl od tebe jsem to do porodnice měla 90 km po dálnici. Jejich prohlášení: "odstříkávejte mlíko a třeba jednou za 2-3 dny přijeďte se na dítě podívat" jsem myslela, že říkají "tady máte revolver a zastřelte se".
Empatie naprostá nula.
U "nás" ani nebyly židličky u inkubátoru, muselo se tam stát, resp. hodnější sestry něco přistrčily... Ale nebyla tam místnost na odstříkávání mlíka (mluvím o dětské JIP), takže jsem - doma odstříkala, sedla do auta, za hodinu byla v Brně, 2 hodiny stála u inkubošu, odešla někam odstříkat mlíko, jela domů... Nevyspaná, vystresovaná, řvoucí z hormonů i od strachu. U inkubošu jsem usínala, bo to bylo jediný místo, kde jsem se cítila v klidu. Fakt jsem jezdila po dálnici a brečela u toho jak ratlík. Ale byl to naštěstí jen týden, pak jsem se nastěhovala do Brna 10 min pěšky od porodnice a pak mě přijali asi za měsíc do porodnice na pokoj matek, a to už bylo v pohodě.
Na JIP bylo mládě přesně 14 dnů a poprvé jsem ho směla pochovat až po 10ti dnech...

Hele, přežiješ, všechny jsme to přežily. Dokud nebude pro každou matku lůžko, tak to tak bude furt dokola. Ségra měla nedonošeně v Hradci Králové a byla tam ubytovaná na pokoji matek od prvního dne, co ji propustili z šestinedělí... Dojíždění za dítětem tudíž nezažila, takže někde to asi jde...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.