| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kili, už aspoň vím, po XXletech, proč jsem nedostala žádné jídlo za víc jak 1,5dne a .....nejdřív mi nechtěli dát najíst, co když porodím, pak už ani napít, že se najím po porodu (to mi tam říkaly sestry pořád.... a já jim blbec věřila), ale dovolila jsem si odrodit mimo podávání jídla (jak jsem se díky této diskuzi dověděla) okolo 20h, takže nic a další plánované jídlo bylo až ráno......opravdu mám na to super zážitky na to, že mám hlad, jídlo nedostanu a když manžel odejde, nemůže se vrátit na oddělení, že už ho nepustí, že je pozdě..... a návštěva by mohla rušit spolubydlící....

To je opravdu žádoucí, vysílenou matku co skoro 2dny nejí nechat o hladu, když má navíc začít kojit.~8~ Předpisy musel vymýšlet chlap, který nerodil ani u porodu nebyl a vůbec se nad tím nezamyslel.

Příjde mi to padlé na hlavu a na takovémto oddělení by mělo být teda nějaké zabalené zatavené jídlo neustále. Kór když nikdo neví kdy biude potřebovat kdo jíst...a děti se nerodí podle rozvrhu.

A na JIP nedonošenců se zase maminky starají nejprve o ně a pak o sebe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.