| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

margotka, 18let mi píše BMI kalkulačka: váha vašeho dítěte je nízká, vyhledejte lékaře........lékař mi řekne, jsou po manželovi.....ano to vidím a prostě jsou a ještě po dědečkovi manžela, stejná hubená vysoká postava.

Jen u mladšího mi to přestalo psát asi v 12letech, vyrostl a je zase kost a kůže, jen né tolik jako ten starší. A když tady čtu občas co děti všem nejedí, tak jsem na tom skvěle......nikdy jsem vlastně neřešila problémy s jídlem(okolo 3 roku jedli oba špatně, ale rodina.cz mě z tohoto omylu už před lety vyvedla), mohla jsem vařit co jsem chtěla, nemusela jsem točit pár oblíbených jídel, snědli mi jídlo i na návštěvě ve školkovém věku......vždycky mi jedli zeleninu, ovoce, saláty můžu dělat též.

jedí dobře.....někdy víc než to, naštěstí oba ubrali, ale syn najel na objemový trénink děsím se toho co na to jeho tělo zase spotřebuje~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.