| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem to četla už včera a hned jsem se zase utvrdila v tom, proč bazén nechci. když jsem o tom mluvila s manželem tak ten hned, že učitelka ze to může. Vzhledem k tomu, že mám dvě děti a absolvovala jsem s nimi pár těchto akcí typu focení, setkání nevím s kým atd. tak dobře vím, že při takových akcích je velký zmatek a hooodně se tam spoléhá na ty děti tj., že budou hodné a držet se pohromadě a tak. Takže když se v kolektivu najde někdo živější nebo takové to dítě "jdu-něco mě zajímá, vy si mě hlídejte" tak jsou i dvě učitelky pro víc jak 20 děti prostě málo. Moje sousedka měla asi před rokem příhodu, že jejich holčička se rozhodla, že jde ze školky domů. Normálně se oblékla vzala si batůžek a odešla ze školky a čekala venku na tatínka. Díky bohu čekala a udělala to v době, kdy tatínek opravdu přijel. Ten čuměl jako vejr a učitelka naprosto o ničem nevěděla. Že dítě chybí si v tom davu vůbec nevšimla. Nic se nestalo, ale je to k zamyšlení, kde je chyba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.