| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ne, že by mě na stará kolena zasáhla vlna exibicionismu, ale dorazila jsem včera večer k plzeňskému moříčku ze strany ostende a místní nuda byla první vlez, kde bylo místo. Byla jsem tak splavená, že mi to v tu chvíli přišlo zn. ideál.~:-D

Samozřejmě jsem popošla, ale vrtá mi hlavou, jestli mají nudisté nějaký průkaz, v jaké vzdálenosti "od" se musí svlékat, jestli se smí choulit do ručníku, když vylezou z vody, jestli si říkají navzájem ahoj nebo dělají jako by nic, prostě, jak to chodí. Kdyby náhodou~;)

Díky za odpovědi a příjemné plavání v plavkách i bez~x~

Pokud by někdo chtěl vyjádřit názor na nudistické pláže, taky to uvítám. Já jsem byla léta spíš odmítač, ale po sérii článků mého oblíbeného demagoga J.X. Doležala, jak jsou nazí lidé hnusní, bych jim spíš fandila.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.