| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Grainne,

o jakých šprajcech to mluvíš?

Pozvat na svatbu X a Y nepozvat (po dohodě snoubenců) je nějakej šprajc?

Je nějak nutný vymezovat se, že "bratranci, sestrenice a teticky SE NEZVOU, neb mame kapacitu 20 lidi. ?" P

"Ta vyvazenost je urcitym predobrazem budoucich vztahu a neradno si s tim prilis zahravat. Zbytecna frajerina a malokdo pak chce nest dusledky. To je kasani se, jak je nekomu putna, ze ho urazeny nepozvany strycek nezajima, ale kdyz se v budoucnu ukaze, ze strycek ma stehovak, bude kecu plno, ze neodstehoval. Ci ze teticka nepohlida, neupece....."

Tak tohle mi přijde totálně mimo. Ta vyváženost ano, ale jako vyváženost vnímám v prvé řadě dohodu SNOUBENCU, jako nevyváženost bych vnímala, že já si tam chci přivést tetu Bětu a snoubenec mi to zatrhne, zatímco on sám si tam pozve svýho strejčka Alfréda, jeho bývalou, současnou i budoucí manželku a deset jejich dětí a já nesmím ani pípnout.

Mimo mi přijde to s těma kecama, že strejček neodstěhoval a tetička nepohlídala a neupekla, přijde mi to celý z principu špatnej koncept - jednak mladí nemaj co remcat, že jim strejček neodveze, teta nepohlídá atd., protože je to čistě strejčkova a tetina dobrá vůle a jen šílenec by si to NÁROKOVAL, jednak snad si ty lidi na svatbu když už tak zvu, protože máme dobrý vztahy a chci je tam mít, ne z vyčůranosti, aby mně pak posluhovali (je snad ta tetička povinna píct a strejček stěhovat, protože byli pozvaní na svatbu? To asi těžko).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.