| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lidí kolem sebe mám naštěstí hodně - takže parťáky na akce, kamarádky do divadla, jiné třeba na koncerty... Snažím se žít aktivně i bez syna... ale momentálně se i k tomu musím spíš donutit...
A s chlapama je to těžký... Určitě jsem po rozvodu byla srab to znovu zkoušet, ti co se mihli, tak šlo většinou jen o sex... takže asi jsem mohla víc a líp "hledat", ale po rozvodu byl synovi rok, ono nebylo ani moc času a příležitostí, postupně ani touhy - a pak jsem si asi prostě zvykla... V hloubi duše jsem sice pořád počítala, jestli bych ještě případně stihla druhé dítě - teď už je jasný, že to jsem prošvihla.. Na druhou stranu, teď už o "tolik" nejde - už případných špatným výběrem zase tak neovlivním syna - už by šlo "jen" o mě... ale popravdě, ono se mi možná ani tolik nechce... Netvrdím, že by nepomohla opora (a sex : -), ale tomu musí taky pomoct náhoda - doma nesedím, chlapů se nebojím - jen předem vyřazuju ženaté a to se pak těžko hledá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.