| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, v nasi rodine - ja jako dite krouzky mela, hudebku, sokol, skaut atd, moc rada. A to byli nasi docela sportovni a turisticti, hodne veci s nami podnikali. Manzel v detstvi nemel krouzek nikdy zadny, a a rodicema nikam nejezdili (prace na statku), zabavil se vzdy sam nebo ve skupince mistni omladiny. Tudiz u vlastnich deti jsme meli pristup kzahajeni krouzku take rozdilny. U dcery to zacalo Aj ve skolce (super pristup, dcera I ja nadsene). V prvni tride chtela do mistni ZUSky na baletu a kresleni (skolka tam s detmi chodi omrknout obory). Chodila rok, talent nemela :), ale zapal ano. Pak jsme se odstehovali do zahranici, tam zadne krouzky nebyly, ani moc moznosti vyziti pro deti - skola konci la v pul ctvrte, a domu dojeli ve ctyri, dost ukolu a Ceska domaci skola k tomu. Musim rict, ze pro me to bylo tezke, porad jsem hledala co by se dalo delat, chodili jsme aspon plavat a hrat badminton a pinces (museli jsme si kvuli tomu koupit clenstvi v mistnim fitness). Takze po navratu do cr jsem byla urvana z moznosti co tu byly, a druhak byl problem s tim, ze konci li v jednu odpo a ja v praci byla do tri nebo do peti. syn prvnak, dcera ctvrtacka, a zacali oba denne neco. ZUS, Aj, z tech sportovnich si syn vybral judo (doma by se pral porad) a dcera atletiku (pochvala a doporuceni od predchozi ho ucitele). No bylo to hodne vozeni a dojizdeni, muz mi to z kraje vycital, ze jsem je pretizila, a ze se uhonime. Nestalo se a muz to sam vidi. Syn pokracuje ve vsem do dnes jiz ctvty rok a moc ho mrzi, ze letos uz nestiha florbal a neda se tam vtesnat plavani, dcera vymenila atletiku za kone. Uz dost dojizdeji sami.
Jsem rada ze je to bavi, a zaroven je to pro me I to "hlidani", a mrzi me, ze neni vic moznosti v miste.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.