| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je možné přibrat po stejném typu antidepresiv, které bral člověk už v minulosti bez tohoto nežádoucího vedlejšího efektu? Beru od května opět sertralin, dostala jsem se postupně až na 125mg (dřív jsem brala max 75mg), ze začátku dobré, ale od července mám navrch deset kilo aniž bych změnila stravovací návyky nebo měla v jídle nějaké extrémy od nejezení po přejídání. Prostě stravuju se cca pořád stejně, jak v množství, tak ve složení - jediné, co se změnilo, bylo to postupné navyšování dávky léků.
K dr se sice výhledově chystám, ale kdy se k ní dostanu je záhadou, nemůžu se na ni dovolat a objednací termíny mívá dost plné - tzn můžu takhle čekat třeba ještě měsíc, dva. Jenže co dál, mám dál sedět, čekat a kynout? Budu mít za chvíli ještě větší depku z toho, jak vypadám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.