| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem tam, kde jsem obavala ocitnout.

Uz jsem dostala po telefonu kartac od jedne hudebni ucitelky, co tam byla.

Zavolala mi, ze chce uvest veci na pravou miru, nez se to nafoukne vic, nez to bylo.

Shrnuto:
1. Alkohol mely jen deti starsi 16 (pivo a vino se tady smi zakonne od 16).
Prece jim to NEMUZE zakazat.
2. Nikdo nikdy opily nebyl.
3. Jestli nejaky dite zvracelo, tak urcite jen proto, ze bylo nemocny - ona sama tam onemocnela hned prvni den a jen tak tak prezivala. Kdyz nejaky dite rano zustane v posteli a nejde na zkousku, tak je samozrejme jen nemocny..
4. Bylo to narocny ale jen proto, ze je dcera o tolik mladsi. A krome toho to je rozhodnuti dirigenta.
5. Kdyz by vyhlasili zakaz alkoholu vubec a to kontrolovali, deti by se jim nesverovaly a nemely duveru a chlastaly jeste vic.

Kratce: jsem hysterka a vychovavam svy dite uplne spatne.

Taky samozrejme zminila, co vse uzasnyho ten orchester nacvici a jaky to je vykon, ze jo!
A jak je dcera talentovana a jak z ni byl externi docent violista nadsenej.

Takze metoda cukru a bice na me....:-©


Jo a za zminku stoji, ze jeji dcera (15) ma taky hrat v tom sextetu (se kterym ma dcera jit na tu soutez). Ta v orchestru neni pac to je jen smyccovej a ona hraje oboe.
Maly mesto....~:(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.